| any007 a întrebat:

Heyhappy am cumparat un cadou pentru o persoana spaciala si nu am idee cum sa-l impachetez. e vorba de un pahar(suport de lumanare parfumata). l-am cumparat intr-o sacosica insa daca l-as lasa doar in ea s-ar pierde farmecul descoperirii.Ms mult

Răspuns Câştigător
| Denisa85 a răspuns:

Buna. Poti cumpara un ambalaj de cadouri colorat la fel ca suportul si impachetat in el, asa va da un aspect frumos cadoului si. poti cumpara o sacosica gen:. Dar e din inima (daca este o persoana speciala dupa cum zici tu.)
Sarbatori fericite!kiss

3 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Infasoara-l cu grija intr-o sacosica apoi pune-l intr-o punga de cadou

| Keilly a răspuns:

Pai... uite ai putea incerca pa il impahetezi intr-o cutie, cu o fundita...si eventual ai putea sa ii pun o felicitare

funda?

| Alina21n a răspuns:

Pai, i-ai un fel de foita transparenta ca sa-l acoperi de jur imprejur, si apoi pune o funda colorata legata de sus pana jos. Eu asa as face.