| pinkflower a întrebat:

O prietena mi-a cumparat un cadou de craciun. o esarfa, o ciocolata si o hartie unde imis pune cat ma iubeste etc. Ce sa ii cumpar si eu? M-am gandit la o curea sau un parfum?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Poti sa-i dai parfumul doar daca stii exact ce parfum ii place sau isi doreste, altfel e riscant - poate sa nu-i placa si mai rau se necajeste, ca a primit un cadou pe care nu-l poate folosi. Nu uita ca un cadou trebuie sa-i placa celui care-l primeste, nu celui care-l ofera happy

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

-Un fular
-Un parfum
-O bratara
-Un medalion
-O brosa
-O pereche de manusi
-Un ceas
-O husa pentru telefon
-Ceva de plus

+ ciocolata+ felicitare.

Eu insa mai am o idee: cumpara doua lucruri identice, unul pentru tine si unul pentru ea. Exemple: bratari, medalioane (cu initiala ta pe al tau, a ei pe al ei).

| Kasia a răspuns:

Sa oferi cadou o curea e cam aiurea.ideea cu parfumul e mai draguta.ai putea lua o bratara asa:

http://www.crafty.ro/produse/51490-bratara-snur-rosu

| DimLight a răspuns:

O jucarie cu baterii, if you know what I mean laughing

| HaKeRo a răspuns:

Mai bine ii cumperi un ursulet in care sa ii scriiii un mesaj Gen (la multi ani cea mai buna prietena etc.) si un parfum deoarece fetelor le plac parfumurile. FUnda?

| Flory_9160 a răspuns:

Eu colegei mele i am cumparat un ceas in forma de inima si i am gravat numele ei pe spate..sau ii mai poti facce un tablou cu pozele voastre.

| xClau25 a răspuns (pentru Flory_9160):

Ar fii tare :*.

| xClau25 a răspuns:

Heii. ^_^. Pai, parerea mea ar fi sa ii iei un pafum, deoarece fetelor le plac foarte mult parfumurile :*. Dar sa ii iei unu as amai sofisticat, care sa ii placa.
Sper ca te-am ajutat. Te rog, funditsă. :* puppy dog eyes3!