| Alison95 a întrebat:

Magazin frumos de haine in Constanta? ( in afara de city si maritimo) Funda happy!

Răspuns Câştigător
| DeeALarysa a răspuns:

Poti gasi haine frumoase si la Carrefour Tom, Tomis Mall, Nichi, Yokko, Casa de moda Maybe si sunt mai multe

| Alison95 explică (pentru DeeALarysa):

Esti din constanta?

| DeeALarysa a răspuns (pentru Alison95):

Da

| DeeALarysa a răspuns (pentru DeeALarysa):

Si sunt mai multe magazine de haine.

| Alison95 explică (pentru DeeALarysa):

Unde vine casa de moda maybe? si are numai haine elegante?

13 răspunsuri:
| DeeALarysa a răspuns:

Nu stiu pe unde da stiu ca e pe strada Mircea Cel Batran.

| DeeALarysa a răspuns:

Da sunt foarte frumoase hainele eu numai de acolo imi iau hainele
Dar eu stau normal in Navodari cred ca il sti e un oras din Constanta si eu nu prea imi iau haine din oras de la mine imi iau de la casa de moda Maybe.

| DeeALarysa a răspuns:

Si daca nu gasesc acolo ce-mi trebuie imi iau de la orice magazin asta nu mai conteaza adica imi iau de unde gasesc.

| Alison95 explică (pentru DeeALarysa):

E pe langa tomis mall, prin centru casa asta de moda?

| DeeALarysa a răspuns (pentru Alison95):

Da pe acolo este.

| Alison95 explică (pentru DeeALarysa):

Scuze ca te-am stresat atat big grin

alte magazine frumoase de haine mai sti?:*

| DeeALarysa a răspuns (pentru Alison95):

Nu mai stresat chiar vreau sa te mai ajut cu ceva uite de exemplu mai e un magazin tot de haine se numeste nicon stin.

| Alison95 explică (pentru Alison95):

Nicon stin? am cautat pe google si n-am gasit nimic.

de obicei prin ce zone, bulevarde se gasesc magazine cu haine frumoase?
apropo, m-ar interesa si niste conversi. daca stii pe unde se gasesc :-s

| DeeALarysa a răspuns (pentru Alison95):

Imi pare rau dar astea nu stiu pe unde se gasesc.