| anonim_4396 a întrebat:

Mai e avantajos sa-ti iei parfumuri din duty free?

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da.

| elena a răspuns:

Da cel mai avantajos in duty free.

| sabina a răspuns:

Da, este, sincer, mai ales pentru cadouri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu una ma mai duc in satul francez (Bucuresti-Floreasca) si au preturi destul de bune nu ca la Sephora de ex.
Diferenta e de 30-50 de lei (depinde de parfum si ml).
Si cand am fost plecata din tara m-am oprit la dutyfree si mi-am luat parfum si chiar este diferenta.
Deci eu zic da e mai avantajos...mai ales daca iti iei 2. happy

| Lorodana a răspuns:

Mai bine cumperi de pe www.parfumela.ro e mai ieftin ca in oricare duty free

| loredanarotariu a răspuns:

Eu cred ca da, inca sunt avantajoase cumparaturile din duty free. Chiar daca a crescut euro preturile sunt inca in avantajul cumparatorului.