| danutza45 a întrebat:

Mai e putin pana la majoratul iubitului meu. as dori niste idei de cadou. ceva mai special

Fundita pentru ce ma impresioneazabatting eyelashes

13 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

O cina la lumina lumanarilor...si ca si cadou eu am vazut ceva:
''Cani cuplu''Set de doua cani "pereche" cu maner in forma de inima. Cana LUI si cana EI. Prinse intr-unul dintre cele mai frumoase cadouri pentru cuplurile indragostite. Cadoul ideal pentru zilele speciale ale unui cuplu. Setul de cani este din ceramica. Dimensiuni: - set cani cuplu: 21 x 8, 8 x 8 cm; unde se pot printa poze cu voi.

| Irina a răspuns:

Ai putea sa inchiriezi o camera la o pensiune, intr-o zona frumoasa si sa vorbesti cu cei de acolo sa faca un aranjament romantic inainte sa ajungeti voi. Sunt unele pensiuni care au astfel de servicii.

O alta idee. ai putea face o sedinta foto cu tine si sa ii daruiesti o fotocarte.

| cornel a răspuns:

Sapun de casa
ziar pentru wc
caramida pentru calcaie
mocasinihee hee
pantaloni de pufoaica
iti alegi de aici ce vrei sa ii cumperihappy

| cornel a răspuns:

O zgardahee heebig grin

| IcsD a răspuns:

O cana cu poza voastra pe ea
Sau o pernutaa cu voi 2 :X

| IcsD a răspuns:

Sau un filmuletz cu pozele voastre si o melodie de dragoste care ii place lui love struck
fundita? happy

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Cred ca cel mai frumos cadou ar fi ceva facut cu multa dragoste:de ex un album in care sa pui poze cu voisi pe prima pagina sa scrii un mesaj frumos sauun cd cu piesele voastre favorite(in orice caz ceva facut cu multa dragoste).
P. S. daca te pricepi la facut prajituri ai putea sa-i faci una.
funda?

| Ganduri albe a răspuns:

Un tricou cu voi doi si cu o dedicatie speciala...
O cravata... daca e genul lui
O cana cu voi doi

| mikutzzza1000 a răspuns:

O noapte de dragoste. ceva cu adevarat special tongue

| nituandrei10 a răspuns:

Poti sa ii iei o masina noua (daca are iar daca nu are, tot ii iei), o motocicleta, un parfum de ala care este scump si multe altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de gusturi. Eu i-as lua un ceas din argint big grinbig grin sau un ursulet urias pe care sa scrie te iubesc! Mie imi place mai mult a doua varianta tie?big grinbig grinkiss?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa ii i-ei un parfum si alte chestii barbatesti

| N0 nAmE a răspuns:

Un album doar al vostru:X