| Strepix a întrebat:

Mai este oferta daca iti faci card Revolut sa primesti 44 de lei cadou? Ideea e ca ma pune sa încarc contul cu minim 50 de lei. Dacă fac o tranzacție cand vine cardul, o sa mai primesc acel bonus? Din cate am inteles transportul poate costa 20 si ceva de lei. Dau funda pentru cel mai explicit raspuns.

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Transportul este moca. Daca iei cardul standard adica ala gratis. Totul este gratis. Pentru alte detalii te mai pot ajuta happy

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ai inteles prost. Transportul nu costa nimic. Smecheria e sa te invite cineva. In momentul asta, eu unul nu pot sa invit pe nimeni ca sa luam bonusul. Teoretic, daca te invit vei primi cardul gratis si atita tot. Pe de alta parte, daca vrei sa faci o miscare de asta, ai 15 EUR de la Monese si 5 GBP de la Curv3, in ambele cazuri cu invitatii ca la Revolut. Ma poti contacta pe privat daca vrei invites.

| Strepix explică (pentru GabiDumitrescu):

Raspunde in privat

| Wr3nch a răspuns (pentru Strepix):

Oferta e valalbila, eu mi-am facut ieri si intra dupa ce fac prima plata cu cardul.

| Wr3nch a răspuns (pentru Strepix):

Daca vrei invite cu promo lasa un mesaj in privat si iti trimit.

| Panamax a răspuns:

Am trimis la prieteni, au incarcat bani au cheltuit au primit cardurile gratis dar aia 50 de lei nu au aparut nici la mine si nici la ei.

| Macaroanecubranza a răspuns:

E inca valabila