| bianca3 a întrebat:

Mama a zis ca de ziua mea imi va lua o bicicleta sau un telefon si m'a pus sa aleg. Spuneti voi ce sa aleg? Va rog dati raspunsurihappy. Va dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Zuzy244 a răspuns:

Eu zic telefonul dar daca stai bine si te gandesti si bicicleta ar fi foarte buna mai ales pentru a face sporthappydeci daca iti place sportul si adori sa te plimbi alege bicicleta dar daca iti place sa vorbesti la telefon si sa trimiti si sms-uri atunci telefonulhappyPana la urma este alegerea ta nu a altorahappyEu alegeam telefonulhappy

25 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

La multi ani happy!
Daca iti place sportul si ti-ai dori sa ai cu ce sa iesi pe afara iti propun sa alegi bicicleta in cazul in care ai un telefon destul de bun. Daca ai un telefon vechi sau nu ai deloc telefon atunci iti propun sa alegi telefonul pentru ca este mult mai util si este destul de indispensabil in zilele noastre, as zice.

| mamarutza12 a răspuns:

De telefon ai nevoie tot anul, de bicicleta maxim juma de an, desigur daca nu vrei sa te dai pe gheata. eu as alege telefonul, dar nu eu decid.

oricum, la multi ani!

| Deea a răspuns:

Bicicleta clar. telefon daca ai nu iti mai trebuie altul chiar daca iti ia unul mai bun, ca telefonul important e sa vorbesti la el nu altceva. mai bine alegi bicicleta parerea mea.

| vladmR a răspuns:

Eu as zice sa alegi telefonul...

| Snuff a răspuns:

Dintre aceste lucruri a trebuit sa aleg si eu.Cu toate ca nu ma puteam hotari am ales in cele din urma telefonul.
Bafta! happy

| carminaburana43 a răspuns:

Eu asa alege telefonul pentru ca nu pot trai fara sa comunic si intotdeauna ma incinta un telefon mai nou si mai performant decit am.

| Miuriel a răspuns:

Buna! Eu as alege telefonul deoarece m-as folosi de el tot timpul, in schimb o bicicleta nu o pot folosi decat cand e frumos afara.Alegerea este a ta.
Sper sa ti-am fost de ajutor! La multi ani si sa ai o zi de nastere frumoasa!

| black1white a răspuns:

Eu as face asa:imi ia un telefon(ceva mai scump). cand te plictisesti de el il vinzi la juma din pretul lui initial.cu banii astia iti iei si bicicleta(poate va mai trebui sa pui100-200 lei de la tine)
succeswinking

| Demoiselle a răspuns:

Iati-le pe amandoua...Cumpara-ti o bicicleta nemteasca http://www.google.ro/......tp?/imgres saptamana trecuta le-am vazut la un magazin si toate costau in jur de 2-2 milioane jumatate. Mie mi-ar place una asa...cu cos, f rezistenta, fara sa fie ultra moderna.
In felul asta poti sa iti cumperi si telefon. Sincer, te sfatuiesc sa nu iti iei unul prea scump, pentru ca oricum o sa te plictisesti repede de el. In cazul in care nu ai aparat foto orienteaza-te sa aiba o camera buna si...cam atat.
Te pup!

| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Mai bine telefon

| xOneTwoThree a răspuns:

Telefon ar fi cel mai bine, dar nici bicicleta nu e rea.Dar mai bine un telefon touchscreenhappy

| AndreeaAnd a răspuns:

Si la mine a fost la felsi am ales bicicleta. Imipare bine ca nu am ales telefonul deoarece cu bicicleta este mult mai distractiv daca mai ai prieteni sau colegi cu care sa te plimbi.

| AliceHamingway a răspuns:

Ok pai am si eu de ales la fel dintre un aparat foto sau bikla. eu as alege bicicleta deoarece poti sa ii faci mute utiliteti eu dacaai telefoan si merge bine cred caq vei alege la fel ca mine dar dac nu... nu stiu ce sa mai propun

| Iasyxd a răspuns:

Telefon, dar depinde ce telefon

| Dragosh9988 a răspuns:

Deoarece esti fata, un telefon ar fi numai bun pentru tine mai ales daca este de firma!

| Skyring a răspuns:

Nu te lua dupa toti rahati astia imaturi. un telefon de fite nu rezolva nimic, un telefon e pentru a vorbi, trimite mesaje, daca vrei sa asculti muzica iti cumperi un mp3 si daca vrei poze iti cumperi aparat. in plus telefoanele pentru fite e o chestie pentru ipocriti, nu spun ca nu mi-ar place un telefon performant dar e aiurea. da deci daca ai un telefon deja si nu e prea caramida, ar fi faina o bicicleta buna, ai putea avea parte de mai mult amuzament cu o bicicleta de teren pe niste dealuri XD cel putin eu am avut. plus ca e o varianta mai sanatoasa, faci miscare laughing have fun with it and hippie birthday laughing

| SilvSilvana a răspuns:

Telefonul

| SilvSilvana a răspuns:

Aaa sii...la multi ani!

| GeOrGy2110 a răspuns:

Eu asi alege telefonul de bicicleta o sa te plictisesti repede si nu poti sa mergi cu ea de fiecare data cand vrei

| teotazz_6899 a răspuns:

In primul rand LA MULTI ANI! si eu sincera sa fiu te-as sfatui sa alegi bicicleta e mai bine sa faci miscare decat sa ai un super telefon si daca ai deja un telefon.nu iti mai trebuie unul chiar daca e mai bun cel care til cumpara

| corso a răspuns:

Pai.in primul rand ca esti fata eu as alege telefonul.
Personal nu imi plac fetele care se plimba cu bicicletalaughing
Daca e un telefon fain, eu te sfatuiesc sa alegi telefonul.
Bicicleta e greu de intretinut.tu esti fata si ar trebui sa aiba un baiat grija de ea.nu cred ca te apuci tu sa desfaci roti si altele.
Deci.alege telefonul:d

| BabCosmin a răspuns:

Salut! Eu zic sa iti iei telefon...

| CoRe1998 a răspuns:

Un smartphone ceva merge, dar daca vei alege o bicicleta spune-i sati ia un bmxX:

| raluk_6651 a răspuns:

Daca nu ai telefon, alege telefonul. daca ai, alege bicicletaaaa:Xhave fun

| Chris22 a răspuns:

Si eu a trebuit sa aleg de ziua mea intre role si telefon si am ales telefonul pentru ca imi doream de mult un telefon cu touch screen :X depinde ce vrei si de ce te poti folosii mai binewinking