| deny a întrebat:

voi ce ati alege intre: un PSP si o BICICLETA?
vine ziua mea si mama m-a pus sa aleg...si eu chiar nu stiu... voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| Ciprian_9847 a răspuns:

Fa ce vrei eu zic sa alegi un PSP te pot ajuta sa iti modifici psp si sa descarci jocuri de pe net ba chiar til modific eu daca vrei fara nici o combinatie fiecare la pc lui si fiecare acasa la el fara sa ne cunoastemwinking daca vrei trimite-mi un e-mail sau cauta pe youtube burlacul100 si vei gasi unele filmulete adaugate de mine acolo imi lasi la unu din filmulete un comentariu in care imi zici ca vrei sa modifici psp si imi lasi id tua de mess si te voi contacta eu asta o pot face cand ma intorc din tara pentru ca sunt in it si trebuie sa vin in vacanta in august cam pe 20 te pot rezolvawinking, dar nu uita ca si bicicleta e ceva bun mai iesi prin parc mai vezi o gagica te mai imprietenesti cu cineva ...treaba ta

1 răspuns:
| Narfundo a răspuns:

Gandeste-te este mai sanatos si natural sa mergi pe bicicleta dar acum depinde de persoana. Daca preferi sa iti petreci zilele stand in fata unui mic ecran care iti perturba ochii si gandirea.nu ai de cat