| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin mama m-a intrebat ce sa aleg dintre "a merge la mare" si "a/mi face ziua"voi ce/ati alege? astept raspunsuri:*

57 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu as pleca la mare.winking

| Zenithf a răspuns:

Lol, si eu zic tot la mare, acum depinde cat de mult iti place la mare, poate iti place mai mult la munte? Si tu zici de ziua de nastere, nu de zi de nume (onomastica) cum a zis @Gess, nu? Mi se pare aiurea sa zica cineva asa. thinking
Bine, daca ar fi ziua mea si as putea sa-mi aleg si eu cadoul, as alege sa merg undeva pentru 1 saptamana si sa ma distrez acolo.

| cristi202 a răspuns:

Depinde cit stai la mare. Daca stai mai multe zile, alege marea, te poti bucura mai mult timp. Asa, facindu-ti ziua, e doar pentru o zi eventual si o seara. Eu as merge la mare.

| Sin a răspuns:

Sa iti faci ziua la mare.

| Liviu a răspuns:

Du-te frate la mare
laughingCE faci?
Bei fumezi de ziua ta acasa? o freci in casa cu tovarasi? la rece?
Du-te la mare mai vezi un baiat ceva mai arunci ` un ochii ce mai e nou
NU sta priponita in casa daca ai o asemena ocazie
Eu nu am sarbatorit nici o data acasa ziualaughing
Nu mi-a placut si nu imi placehappy

| fluturas a răspuns:

La mare love struck

| Nicoleta a răspuns:

Mai bine mergi la mare.De ziua ta oricum nu va uita nimeni dintre cei care iti sunt alaturi.Nu cred ca daca te duci la mare nu iti mai da mama ta cadou sau nu iti mai face tort.
Alege mareahappy

| rosto a răspuns:

M-as duce la mare

| shtephie a răspuns:

As merge la mare si as face un party acolo happy

| Cσσкiє a răspuns:

Amândouă. Să-mi fac ziua la mare.batting eyelashes.

| Adredemesconf a răspuns:

La marelove struck...
O zi buna!

| Deea a răspuns:

A merge la mare. Ziua poti sa ti-o mai ti, intr-adevar si la mare poti sa te mai duci dar mai bine alegi cateva zile pline de distractie decat sa iti ti ziua si seara sa zici in gandul tau "acum puteam fi la mare". Asta cred eu.

| BruneTTe a răspuns:

Marea.Clar.

| Nimic special a răspuns:

As alege mareeaa...
1. te brontezi
2.balaceala
3. shopping
4. distractie
laughing)

| RoxanaCher a răspuns:

Pai, eu as alege sa merg la mare ca e mai super! Si de acolo poti sa-ti ei ceva dragutwinking

| Kitty a răspuns:

Cu siguranta as merge la mare, macar ma vad plecata de acasa si mi-as sarbatori ziua si acolo.

| lovenotsex a răspuns:

Exact sa-ti faci ziua la mare. Din punctul meu de vedere distractia mai intensa se petrece la mare, mai ales daca poti sa-ti iei cativa prieteni cu tine.La multi ani! si ce ai alege sa te distrezi.

| Monna a răspuns:

Depinde. tu ce iti doresti? La mare mergi cu ai tai sau cu prietenii? vezi ce. ti place. cu cine vrei sa stai. mai da niste detalii.

| ßέßέ a răspuns:

Clar. marea love struck

| sfdshsnsa a răspuns:

Du-te la mare, eu sunt din Constanta si iti zic sincer, apa e minunata.Cine stie cand o sa mai ai ocazia sa mai vii la mare.
Dar ai grija, ca de Duminica au anuntat ploaie la meteo sad

| lya18 a răspuns:

Ar fi fain pentru tine sa-ti tii ziua cum ti-ar placea tie, in rest nu conteaza locatia, atata timp cat ai prietenii buni cu tine. Distractie placuta sa ai happy

| iuandfto a răspuns:

Eu as alege sa merg la mare. Din bani celtuiti pentru petrecerea de ziua ta ai putea sa-ti iei ceva dragut. Eu cred ca in loc sa-ti faci ziua mai bine te duci la un suc si la o pizza cu parinti tai si dai si tu un raid prin magazinele de haine sau electronice(acum depinde si ce iti place) si pui ochi pe ceva. Asa ar fi mai distractiv.

Răspuns utilizator avertizat
| LucianGabriel a răspuns:

Du-te la mare.Ca daca vrei party te duci acolo la un club sau unde se organizeaza gratis pe plaja.De exemplu gasesti pe plaja zeci de locuri unde te poti distra asa daca iti faci ziua e doar o zi nu? dar la mare ai mai multe, cred.Si daca te duci la mare ai multe alte oportunitati, nu doar distractie.

| TraficDeMentosane a răspuns:

La mare, la soarehee hee:X

| roxy_2350 a răspuns:

Logic ca marealove struck

| RoxiutzaRux a răspuns:

As alege sa merg la mare.:d

| AaNyRaA a răspuns:

Du-te la mare si acolo te poti distra mai bine ca la ziua tha iti poti face acolo ziuawinking

| NuAmHabar a răspuns:

Eu as merge la mare, as considerao ca o petrecere de ziua mea.Doar petrecere iti poti face si la anul si in alti aniwinking
Acolo e soare apa si suveniruri.Deci eu as alege la marewinking

| ANONIM10000000000 a răspuns:

Eu zic sa mergi la mare si cand te intorci sa mergi la un suc cu prietenele cu ocazia zilei tale de nastere si sa va distratiwinking, eu asa as facewinking