| cretzufinish a întrebat:

Merg cizmele peste genunchi la picioare lungi? Sau sa aleg botine?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Http://styleshopper.ro/blog/tag/cizme-2009/

Da, draga mea. Cizmele lungi sunt in trend acum :).

13 răspunsuri:
| cretzufinish explică:

Mentionez ca am 1, 80 m inaltime si 57 kg...Nu stiu ce sa aleg deoarece se zice ca cizmele peste genunchi te fac mai slaba deoarece lungeste si mai mult, iar botinele taie din picior. Mie imi plac ambele, dar vreau alegerea perfecta sa fie si sexy big grin

| cretzufinish explică:

Pana la urma o sa le combin...pana isi dau si baietii cu parerea cand m-or vedea laughing

| Paris a răspuns:

Cum naiba sa nu mearga? Vrei sa te dai mare ca ai picioare lungi? Glumesc. Merg foarte bine!

| Anca_6939 a răspuns:

Mihaa anul acesta asta se poartahappy cizemele peste genunchioh go on
botinele sunt de domeniul trecutului
pup:*

| Anca_6939 a răspuns:

Ai picioarele foarte lungi?thinking esti slaba? nu stiu ce sa zic dar cred ca nu te.ar avantaja deoarece te.ar face si mai slaba... dar du. te si probeaza. le poate vin bine:d. te pup:*

| mihaa a răspuns:

Mie imi plac foarte mult botinele, tot timpul mi-a placut, si nu stiu arata mai frumos la blugi, la orice tinuta, formatul la botine imi place la nebunie si ma bucur ca a revenit moda botinelor, eu te sfatuiesc botine si apropo, nu se mai poarta cizme peste genunchii, acum e alegerea ta, eu mi-am zis parerea mea

| daniDeeDee a răspuns:

A spus cineva picioare lungi? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaa super misto, cum sa nu mearga, lasa botinele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg superr bine:X!
Imi permit sa o contrazic pe 'mihaa', fiind de acord cu 'cuppycake' :am observat si eu ca acum se poarta cizmele alea peste genunchi, si botinele se poarta, dar parca erau mai in 'voga' anul` trecut, deci cizmele peste genunchi!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca da, mai ales la picioare lungi pentru ca botinele merg la cele cu picioare scurte ca sa le faca piciorul mai lung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sfaturile unor stilisti intra pe http://www.styleandthecity.ro/
si stilistii iti vor raspunde la orice intrebare! Poti afla cum sa porti cizmele peste genunchi, cum sa asortezi botinele, etc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as recomanda niste cizme lungi de la Kaloni, super misto! Revin cu o poza

| AncaSiAtat. a răspuns:

Cizme lungi categoric! in botine o sa arati ca motanul incaltat.