| alma1115 a întrebat:

merg cizmele sub genunchi fara toc si imblanite cu o rochita lucrata scurta si cu colanti?

Răspuns Câştigător
| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da!
merg chiar fr bine! cred ca ti-ar sta furmos

9 răspunsuri:
| Onutzyk a răspuns:

Da, sunt foarte dragute. Eu am fost imbracata asa la Balul Bobocilor :Xbig grin. Ti le recomand cu mare dragwinking

| nyna a răspuns:

Dupa parerea mea merg.

| Diia_5712 a răspuns:

Clarhappy

| Alexandra_2197 a răspuns:

Hmm...
nu imi pot imagina, dar mai bine scapi de colanti happy
si e perfect love struck
funda pls:*

| sweetcandy93 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vremea asta nu.
parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, stiu ca afara e frig si ne ingheata si whistling laughing, asa dar si cizme lungi si colanti. Nu e prea mult? Opteaza pentru un dres nude daca nu iesi pe afara prea mult.

xoxo, didi

| nico_7937 a răspuns:

Buna, da merge dar depinde cat de scurta e si rochita ca daca nu e foarte scurta merge si fara colanti:d:XDar ai grija sa se asorteze culorile adica sa nu fie ex:verde, rosu, mov sa semeni cu o sorcova scuza-mi expresia :X:X

| raluraluralu15 a răspuns:

Eu cred ca dathinking
depinde ce parere ai tu.