| Jochkyr a întrebat:

Salut,am si eu nevoie de o parere. Sunt baiat si trebuie sa ma duc la o nunta maine. Este bine daca imi iau pantofi negri,pantaloni de stofa conici negri,camasa alba cu maneca scurta si un papion negru? Dau funda, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| D0A1V2i3d7 a răspuns:

Si eu sunt baiat si am purtat astfel de tinute. Tinuta este perfecta pentru o nunta, din punct de vedere stilistic; totusi ai grija sa mearga croiul papionului cu cel al pantaloniilor happySucces oricum la nunta!

1 răspuns:
| MariusTorres a răspuns:

Eu as zice sa iti iei pantofi negri pantaloni de stofa si papion si sa te parfumezi sa mirosi frumos si fa-ti o baie inainte