| KillerWillBeBack a întrebat:

Funda! Am un papion negru, pantaloni cu bretele negre, camasa alba cu maneca lunga si pantofi rosii cu toc; merge?

Răspuns Câştigător
| alexnicco1998 a răspuns:

Mie imi place combinatia si este destul de ok. Pantofii rosii aduc o pata de culoare... puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Avand in vedere stilul,, barbatesc,, rosul pantofilor pare putin neadecvat.Incearca un pantof,, dual,, alb-negru, si o palarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici ce : nu ne pasă.

| Bianca306 a răspuns:

Da de ce nu

| Marius2o1o a răspuns:

Adauga o geanta rosie, ceva accesorii rosi si un ruj rosu...sa mearga cu pantofii si esti perfecta happy