| Denisa a întrebat:

Merge imbracata o camasa lunga cu centura neagra cu cizme lungi peste genunchi negre, fara toc, si cu colanti? Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este o ținută lejeră și la modă.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Daca esti bruneta, colantii sa fie negri si cureaua tot neagra happy :*

| Deea a răspuns:

Da merge. dar parerea mea e ca toata in negru e putin ciudat.iti poti pune in par ceva stralucitor sau sa te machezi cu culori deschise.

| Mike66Danger a răspuns:

Nu prea ar merge pentru ca ar predomina mult prea mult negrul, si devine cu totul deprimant, iar mie nu imi place efectiv asocierea camasa - colanti. Ar i fost in regula (cel putin pentru mine) niste cizme cu toc.

| Denisa explică:

Camasa roz*

| Ancutzzaaa a răspuns:

Dupa parerea mea nu prea merge. 1. Pentru ca ai fi toata in negru .2.Nu se potrivesc cizmele si colantii cu camasa. Poti purta camasa cu niste blugi deschsi la culoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge, dar depinde unde vrei sa mergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si camasa ar fi misto daca ar fi rosie, in carouri.

| Boo a răspuns:

Merge dar sa nu fie camasa prea scurta ca se vede cam urat.happy

| deea_5125 a răspuns:

Merge... dar sa nu te imbraci toata in negru ca nu da binehee hee

| Ralusss a răspuns:

Nu! Ti-ar trebui in loc d cizme adidasi:-s.straight face. Sau botine sau saboti sau tenesi.:*

| Ale_6471 a răspuns:

Nu merge! 1.colanti -camasha? nici gand! 2. o sa iti faca picioarele mici si nu o sa ai nimic femininwinking! 3-doara camasa roz strica!