| anonim_4396 a întrebat:

Am o camasa lunga neagra cu o centura gri si niste balerini negri, si nu stiu cu ce culoare de colanti s-ar potrivi camasa. Multumesc!

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Negrul se potriveste cu orice, dar mai mult merge cu culorile contrastante puternic :alb, rosu, verde, galben...

| Romancutza a răspuns:

Gri, dar daca porti accesorii de o singura culoare, poticumpara pe culoarea accesoriilor.
Fundita te roggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg...

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Parerea mea e ca ar merge un gri in ton centura de la camasa.

| fluturas a răspuns:

Eu zic galbeni, roz sau mov love struck nu negri sau gri tongue si cu niste accesorii de acelasi culoare

| FeFy` a răspuns:

Colanti gri / negri/alb/galben

| 16.laura.16 a răspuns:

Gri sau, pentru o pata de culoare, rosii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Colanti gri sau negri

| Анька a răspuns:

Eu cred ca sa potrivi cu colanti gri, violet deschis, roz deschis si albastru ) desigur + la asta ti-ar trebui si niste accesorii sa se combine cu colantii

| yallview a răspuns:

Colantii roz merg suuper