| laura23 a întrebat:

Azi mi-am cumparat o camasa cam ca aceasta
http://shopping.flu.ro/......i-2165.jpg
numai ca e de alta culoare si are un pic de elastic subtire in talie
Ar merge cu colanti insa nu stiu cu ce sa a incalt acum iarna
crredeti ca ar merge cu cizme negre fara toc aproape pana la genunchi?

Răspuns Câştigător
| Bii26 a răspuns:

Bună
Şi eu am o cămaşă cam la fel.
Mi-am luat nişte cizme negre până la genunchi(varianta ta) şi a mers de minune.Toată lumea m-a admirat.
Să şti că ai gusturi bune.
Pa, pa

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Buna.
Daca nu ai cizme cu toc merg si cele clasice!
Pa, pa.

| Fllorentina a răspuns:

Sar potrivi de minume:X

de asemenea s-ar potrivi si cu o pereche de Ugg `!:X

II faina raw camasalove struck

| Sophie90 a răspuns:

E tare crec ca merge cu o pereche de csme cu toc, findca cam asa m-am imbracat si eu la ziua cuiva... dar daca nu ai cizme cu toc merge si fara, oricum cred ca o sa iti steie superb, pup si mult noroc sa arati favulos