| Yoyoo300 a întrebat:

Mi-am comandat un tricou de la Deliric si am primit un mail de confirmare. La acest mail trebuie sa trimit un reply de confirmare. Cum fac asta? Adica daca ii trimit inapoi un mail, ce ii scriu? Sau ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

"Confirm comanda". Mare inginerie, nu?

7 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Dupa completarea campurilor necesare comenzii, poti Finaliza comanda si vei fi trimis catre o pagina care iti confirma comanda trimisa. De asemenea, vei primi un e-mail pe adresa cu care te-ai inscris, in care se confirma primirea comenzii tale in sistemul nostru (asta nu inseamna ca pachetul tau a fost deja trimis! Te vom tine la curent cu statusul comenzii tale). Asta scrie pe site-ul lor. In concluzie nu faci nimic, emailul ala este doar sa te anunte ca au primit comanda ta si ca totul este ok. Astepti sa iti ajunga acasa.

| Yoyoo300 explică (pentru eucumine010):

Pai scria ca daca nu trimit eu un mail de confirmare nu trimit comada.

| RELIABLE a răspuns:

Salut ei iti trimit acel link pentru a fi siguri ca vrei sa comanzi sigur. Dai click pe link si gata confirmi comanda.

| Yoyoo300 explică (pentru RELIABLE):

In mail nu era niciun link...

| RELIABLE a răspuns (pentru Yoyoo300):

Dar nu iti scria "da click aici pentru a confirma"?

| Yoyoo300 explică (pentru RELIABLE):

Nu. Daca era link nu mai puneam intrebarea. laughing

| PanaceuUniversal a răspuns:

Am primit mail-ul de confirmare si confirm comanda!