| crissg353 a întrebat:

Mi-am cumparat cateva haine de pe Shein.
Si la ultima actualizare imi spune ca este in transit in Bucuresti dar coletul nu a fost predat de catre expediator.
Ar trebui sa-mi fac griji?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil nu ai tradus si inteles ce ai citit, fiindca odata ce exista confirmarea ca tranziteaza si este in Bucuresti, este imposibil sa ti se spuna ca nu a fost predat de catre expeditor.
Practic nu face sens ce spui, ca de nu era trimis pachetul, nu exista nimic care sa tranziteze si nici nu primeai mesaj ca este in Bucuresti.

| crissg353 explică (pentru Violleta2022):

A venit e totu bine

| Simona1212 a răspuns:

Si mie imi arata la fel deja a trecut data in care spunea ca o sa ajunga pachetul.Tie ti a mai ajuns si daca da in cat timp dupa

| lalalaqq a răspuns (pentru crissg353):

In cat timp a venit?