| mastadont a întrebat:

Neața. A comandat cineva online HHC în românia? Recomandați-mi un magazin bun și de încredere, un link dacă se poate vă rog.
Din câte m-am informat această substanță este încă legală în românia, să sperăm că încă mult timp de acum înainte big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da frate, comandă de la băieții ăștia, o/

| mastadont explică (pentru anonim_4396):

Pari să fii foarte bine informat, presupun că mergi des pe acolo, mai povestește-mi, pare interesant, dar ai grijă să nu-ți taie băieții accesul la internet, accesul nesupraveghiat poate să-ți agraveze și mai mult starea mintală și așa precară în care pari a te afla.