| JamesWatson a întrebat:

Hei, recomandați-mi magazine de haine (online) de încredere, de unde ati comandat si voi și când v-a venit coletul nu ati avut surprize de genul sa fie alta mărime deși tu ai comandat o mărime.
Ideal ar fi link dar mă mulțumesc si cu numele.
Pentru a primi FUNDĂ trebuie minim 6 magazine.

Răspuns Câştigător
| alexhadarean a răspuns:

H&m,bershka,pull&bear

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Pentru a primi FUNDĂ trebuie minim 6 magazine"

nașpa, voiam să-ți recomand unul beton dar cu afirmația de mai sus, m-ai scos din joc

| JamesWatson explică (pentru sierra1):

laughing

| sierra1 a răspuns (pentru alexhadarean):

Degeabam nu primești fundă, ai indicat doar trei! Mai pune 3 și poate-poate...

| alexhadarean a răspuns (pentru sierra1):

Nu am nevoie de funda, doar te'am ajutat, cu atitudinea asta nu castigi nimic crede'ma

| sierra1 a răspuns (pentru alexhadarean):

"cu atitudinea asta nu castigi nimic crede'ma"

adică tu crezi că alerg gâfâind după fundițe de fetițe?

| alexhadarean a răspuns (pentru sierra1):

Eu nici atat!

| sierra1 a răspuns (pentru alexhadarean):

"Nu am nevoie de funda, doar te'am ajutat"

pe mine? cu ce păcatele mele?

| alexhadarean a răspuns (pentru sierra1):

Acum mi-am dat seama si imi cer scuze, am crezut xa mi-a scris jameswatson si de fapt acum am vazut ca estti tu, imi cer scuze inca odata de aceea am si raspuns asa arogant...de aia am si spus ca, cu atitudinea asta nu o sa ajunga departe in TPU! Ca ma gandeam ca vezi doamne nu ii ajung 3 magazine, scuze inca odata!

| sierra1 a răspuns (pentru alexhadarean):

No problem

| alexhadarean a răspuns (pentru sierra1):

H&m,bershka,pull&bear