| patry_6106 a întrebat:

Nu mai e mult si e ziua iubitului meu ce sa ii cumpar ajutati-ma va rog

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

O femeie gonflabila laughing

| Fluture a răspuns:

Ceva simbolicthinking
vreun paitoi de plus care zice "I love you" sau ceva de genulaughing
Sau...de exemplu eu am o perina in forma de inima pe care scrie I love you!love struck
Sau. ii poti lua un tricou pe care sa il personalizezi.cu initialele voastre,happy
:*
Multa baftabatting eyelashes
Si la multi ani iubitului tau.
:*

| BoierBibescu a răspuns:

Pai nah. depinde d cati banii dispui. sa zicem daca ii place muzica.: i-ai o pereke de casti la un milion si ceva. adica sa fie ceva care sa tina. nu ceva care e consumabil, sau o colectie. de fular, manusi de la Nike/Addidas. puma. gen din astea. deci sa fie ceva cat de cat original.

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Poate un ceas care sa se potriveasca stilului lui(gen sport, elegant, casual)
sau un lantisor din ala tip lama...

sper ca te-am ajutat.
pwpiki:*

| s0w30n3 a răspuns:

Nu stiu, tu ar trebui sa stii, gandeste-te ce ii place lui mult sau incearca sa afli de la el cam ce si-ar dori dar spune-i in asa fel sa nu afle dc vrei sa afliwinking