| Adina2112 a întrebat:

Ce cadou sa ii mai cumpar iubitului meu de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| Maia55 a răspuns:

Tu trebuie sa îl cunoști cel mai bine. Uite totuși niște idei: niște brățări cu data din care sunteți împreună (astea se potrivesc pentru aniversarea de 2 ani), niște biletele cu motive pentru care îl iubesti/îl adori, o scrisoare de dragoste frumos formulata în care sa îți exprimi iubirea pentru el, un album cu poze iar în dreptul fiecărei poze sa scrii o amintire din momentul în care ați făcut-o, un picnic în natura și sa încerci tu sa gătești ceva pentru ca asta ii va plăcea cu siguranță. Ideea ar fi sa ii iei ceva simbolic, sa ii rămână o amintire frumoasa, chestii materiale găsești la tot pasul. Mulți ani în continuare :*

8 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

De unde stim noi ce gusturi are iubitul tau? Mai, frate.

| llleo a răspuns:

Un ceas.

| litere123 a răspuns:

?: un ceas, o cravată, un parfum, o poză înrămată cu voi doi, o ciocolată, un tricou, un set(spray, deodorant, lamă de ras etc), o șampanie, o pereche de încălțăminte, o scrisoare/materiale făcute manual din suflet.

| Adina2112 explică (pentru litere123):

I-am luat si ceas si parfum si poza cu noi doi, dar vreau ceva mai special, deoarece tot atunci e aniversam 2 ani de relatie

| Adina2112 explică (pentru litere123):

Ceas, parfum, poza i-am cumparat. vreau ceva mai special deoarece suntem nascuti in aceeasi zi si tot atunci facem 2 ani de relatie.

| Anonima32145 a răspuns:

Incearca sa dai comanda sau sa faci un puzzle cu poza voastra.

| conaltura09 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi ce si ar dori iubitul tau, tu ar trebui sa stii asta...

| LilStreke69 a răspuns:

Ai diferite alternative :
-ceas
-parfum
-seturile alea de parfum deodorant gel de ras stii la care ma refer
-o cina romantica, nu e neaparat sa faci cinste sau ceva de genul o sa se bucure enorm de prezenta ta
Mult succes si sper ca te-am ajutat! UwU