| Andreeyutzaaa a întrebat:

Ce sa ii cumpar iubitului meu de ziua lui? Dau FUNDA! :*

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| d3javw a răspuns:

Ce crezi ca i-ar place. sau fai un cadou m-ai,, special''

| july00 a răspuns:

As face o pernita si sa pun o poza cu noi pe ea..si o ciocolata si ceva ce ii place lui.un ceas ceva..Cadoul asta am vrut sa ilfac prietenului meu.dar cu 2 zile inainte de asta neam despartit..si el avea pe altcineva.big grin

| beniamin1994 a răspuns:

Zi o varsta!

| Salluty a răspuns:

Poti sa-i iei un tricou personalizat, asa am facut eu anul trecut de sfantul valentin. Mi-am facut si mie unul.
Am iesit in oras asa si a fost foarte fain.
Poti sa-i iei si alte lucruri gen accesorii, depinde de cum e iubitul tau ( o esarfa, o bratara, o caciula, parfum, o vesta )
Sau ceva mic, simbolic care sa va simbolizeze pe amandoi sau asa ceva, sa arate iubirea dintre voi. Ca atunci cand se uita la cadou sa-si aminteasca de tine si ca te iubeste.

| yuliutsa a răspuns:

Pai poti sa ii iei niste chiloti de dama cu dantelalaughingsau betisoare parfumatesmugsau...lumanari parfumatethinking nu stiu... ceva de genu in orice cazlaughing

| PouBlueGirl12 a răspuns:

Eu cred ca ai primit deja un raspuns bun, dar daca tot mai ai nevoie: o poza cu voi doi intr-o rama in forma de inimioara care se gasesti in Bucuresti la Auchan Crangasi.

| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Cel mai dragut ar fi sa ii cumperi ceva personalizat, cu numele lui, un ursulet, o cana, etc.

| Ursu_Adrian_1998 a răspuns:

O minge de fotbal

| swety2002 a răspuns:

Un telefon