| SDavidS a întrebat:

Nu stici de unde pot cumpara o prastie de calitate pentru vanatoare de pasari?

4 răspunsuri:
| cosmin2sun a răspuns:

De cumparat nu cred... eventual de la magazine de pescuit si vanatoare. Dar cel mai bine ia elasticul de la o masca de gaze si fa-ti una. Mai tare de atat nu este

| marius007 a răspuns (pentru cosmin2sun):

DA si daca nu avem masca de gazelaughing?

| aroi a răspuns:

Salut incearca aici:http://mercador.ro/bucuresti/?q=prastie dupa mercador mi-am achizitionat si eu o prastie a costat 20 lei foarte buna calitate. FUNDITA?

| PrastiiProfesionale a răspuns:

De la magazinul de prastii profesionale, evident :)

www.prastiiprofesionale.ro

Dar cu folosirea prastiei intr-un mod responsabil, cel mult pentru indepartarea daunatorilor. Prastia poate fi o arma redutabila totusi.