| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti un site din Romania in care sa fie tricouri cu Justin, tricouri cu Selena si triciorui cu Jelena ( Selena si Justin in acelasi tricou)

Răspuns Câştigător
| zdrangoi a răspuns:

Cel mai simplue sa-ti alegi imaginile care iti plac, si sa te duci la orice atelier de imprimat tricouri.
Nu costa mult si iti pui pe tricou imaginea pe care o doresti.

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O, Doamne, cred ca mi se face rau."Jelena"? C e asta? Stii ca omu' a recunoscut ca-i gay, da?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da' de unde stii tu ca e gay? Te-ai dat la el si a mers?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cum am mai spus, chiar el a recunoscut ca este gay.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Stiu totul despre el..Am vazut toate videoclipurile pe care le-a dat, si in niciunul nu a zis ca e gay! Atat iti zic, ia-l pe Jerry in primire...winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si daca era GAY straight face..Cum zici tu. straight face Nu era impreuna cu Selena timp de 3 ani si nici acum nu se lasa...Vor fi impreuna sigur! Daca era GAY nu statea cu o femeie timp de 3 ani..CLAR?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Videoclip-uri sau interviuri? Eu am vazut la televizor ca Justin Bieber a recunoscut ca e gay.
Cine e Jerry?, ca nu ma prind.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A stat ca poate se indragosteste de ea si nu se mai simte atras de barbati sau ceva de genul ca daca ar fi iubit-o asa mult era si acum cu ea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Jerry e **** lui Justin happy Ia-o in primire in walteru' tau daca tot e GAY. WALTER=curu' lu' JUJU

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

JUJU=Justin.Daca nici asta nu stii.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tot nu am inteles cine sau ce e Jerry si JUJU cine pufarina mea mai e? Hai ca deja deviem mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Jerry e chestia dintre picioare a fiecarui baiat laughing)) Ia-o in primire in walteru' tau daca tot e gay...winking Juju e numele de alint pentru Justin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cati ani ai?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

17winking DAR NU TE IEI DE JUSTIN! JUJU is my life

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Juju e pufarina vietii mele

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca 12-ele din numele tau reprezinta de fapt varsta ta. Sper ca baiatu' asta Justin sa nu te vada niciodata ca probabil esti in stare sa vilezi ca sa nu mai zica lumea ca e gay.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

DIN NOI : Ia-l pe Jerry in primire

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa fii iubita!

Răspuns utilizator avertizat