| Robilci22 a întrebat:

Va rog sa imi spuneti mai multe informatii despre cuplul Jelena(Selena si Justin)

2 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Justin Bieber si Selena Gomez sunt urmariti de paparazzi peste tot!
Justin Bieber si Selena Gomez au stat impreuna cateva ore, inainte ca artistul sa plece spre Las Vegas pentru a participa la un festival CES, care aduce noutati in industria tehnologica. Cuplul nu si-a mai facut aparitia in presa de mult timp, avand in vedere faptul ca cei doi nu au petrecut impreuna sarbatorile de iarna.De Craciun, Justin a fost in Canada, pentru a sta cu familia lui, iar Selena a fost alaturi de mama ei, Mandy Teefey, dupa ce aceasta a pierdut sarcina.DECI CRED CA INCA MAI SUNT IMPREUNA. dar nu o sa reziste prea mult fiindca si Selena, dar si Justin au foarte multi fani/fane happy