| elena_5917 a întrebat:

Nu stiu ce haine sa imi iau pentru scoala. Ce imi recomandati?{eu sunt mai plinuta}.

Răspuns Câştigător
| BianKa1234CM a răspuns:

Iti recomand o vesta neagra sau de blugi cu niste iegari si ginsi maro sau blugi albastru culoarea oceanului.Nu conteaza ca esti mai plinuta. Eu Cred ca esti destul de inteata. sau poti lua un tricou cu niste blugi stramti asfel nu se va observa prea multe.sau imagineazati tinuta perfecta si combina hainele. Astfel vei arata superwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti iei ceva mai lejer (larg)winking
ex : o bluza, o pereche de pantaloni (nu blugi ) si o pereche de adidasi/opincute (depinde ce preferi )
succeswinking

| ewygirl a răspuns:

Pantaloni negri.si eventual putin stramti ca sa iti tina burtica.si o bluza mai larguta.asa nu se vor putea observa prea multe happy

| Luissa123 a răspuns:

Poti sa iti ei haine care sa mearga cu o curea lata ca sa iti tina burta succes oricum!