| KellyK13M a întrebat:

Ce haine pot sa imi iau pentru scoala, (nu avem uniforma) dar eu sunt putin plinuta si am 11 ani plz rasp.

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Pai niste blugi, o bluzita mai larguta sa nu-ti iasa burtica si in picioare tenesi sau balerini.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| ĿФsт a răspuns:

Ia-ti blugi, tricori, maieuri, rochi...etc orice-ti place!

| Luy a răspuns:

O rochita mai larguta, colanti, tensi sau balerini si eventual o bluzita cu maneca lunga colorata in caz ca vine frigul.Sau o camasuta in carouri cu un blug si tenesi. Daca vrei niste poze ma contactezi prin mesaj. Pupici si bafta la scoala

| mary96 a răspuns:

Incearca niste blugi dar sa nu fie mulati pe tine pentru ca iti va scoate in evidenta toate formele pe care nu le vrei. de exemplu niste blugin evazati:http://nana.kaz3.info/wp-content/uploads/2009/08/blugi-normali1.jpg sau niste pantaloni drepti...e valabil si la ora de sport! http://www.styleandthecity.ro/images/stories/roxana/fu%20128.jpg iar la bluze nu incerca sa pui culori stridente, doar daca esti singura care se imbraca decent incearca sa te accesorizezi la moda. intra pe http://www.modanet.ro sa vezi ce e la moda.acolo sunt haine si accesorii la moda 2011

| Lotte_4915 a răspuns:

Stii, Kelly, chiar daca nu aveti uniforma ar fi foarte frumos sa imbraci o camasa simpla, o cravata neagra, clasica si fara sacou.
O pereche de pantaloni negri pe picior. happy big grin :*

P.S. Daca poti, ar arata inca si mai frumos cu parul pe spate big grin
Sper ca te-am ajutat! big grin happy :*

| byank15 a răspuns:

Poti sa porti niste pantaloni negri cu o bluza putin larga si poti accesoriza cu o curea

| bogdanabogdy50 a răspuns:

Pai trebuie sa iti cumperi (daca vrei) un pantalon de blug..., o vesta de blug si o bluza.camasa alba pe dedesubt! niste adidasi sau pantofi(fara toc)...ps:succes la imbracaminte!