| diana_5715 a întrebat:

Numai stiu in ce sa ma mai imbarc! laughing

M-ai ziceti si voi ceva ...de imbracat niste haine. pentru scoala dar nu uniformalaughing

avand in vede ca eu sunt mai plinuta si am 1, 67 cred sau mai putin nu stiu,,,, at funda si punce! mersi

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Fiecare are stilul propriu de a se imbraca. asa cum mie imi place sa ma imbrac in ceva cat mai comod, gen un tricou dragut, blugi, tenesi si eventual un hanorac sau un pulover cu nasturi, asa tie poate sa-ti placa un alt fel de imbracaminte.
in general hainele trebuie sa-ti reflecte personalitatea, sau cel putin sa fie in ton cu comportamentul tau. asa se face o legatura cat de mica intre cele doua, si iti este mai usor sa descoperi ce ti se potriveste si ce nu, ce iti place si ce nu. nu trebuie sa te iei sub nicio forma dupa altii, ci doar dupa propriul instinct. cateodata si moda poate sa fie una care sa-ti displaca, sau pur si simplu sa aiba piese de imbracaminte care sa nu-ti vina cum trebuie si sa nu te avantajeze deloc. de aceea cel mai bine este sa descoperi ce fel de haine se potrivesc cu caracterul tau, ce ti-ar placea cel mai mult sa porti, si astfel nu ai mai fi in dilema cu ce sa te imbraci, pentru ca garderoba ta va contine doar haine pe care cu siguranta le vei purta.