| phantom1234 a întrebat:

O idee va rog. vreau sa iau un cadou pentru cineva. ii place culoarea mov. ce as puea lua.va rog spuneti. dau funda! mersi.

Răspuns Câştigător
| DeepInDarkness a răspuns:

Ar fi foarte dragut un ceas mov sa zicem cu cateva pietricele...ca doar ceasurile le poti purta la orice varstabig grin

8 răspunsuri:
| Deerpinaaaa a răspuns:

In primul rand : un tricou \ bluza, o perna, o cana, o bratara, un lantisor etc

| Kitteny a răspuns:

Buna! trecand peste hainele pe care le stie toata lumea, ma gandeam la ceva mai special.acum depinde de suma. ii poti lua un ceas mov accesorii...cutie de bijuterii mov, dar imi trebuie sa stiu daca e fata sau baiat, si ce suma ai la dispozitie. orik bafta. fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa ii dai un ceas, o bratara, o cana sau niste haine dragute

| Andreea14Bianca a răspuns:

Ia o pusculita, o cana, un pix un stilou ciocolata milka, tricou oricehappy

| Dubbs a răspuns:

Pai daca e fata cel mai bun cadou este o haina. norocgood luck

| Marian_6643 a răspuns:

Poti cumpara un trening asa frumos asortat cu putin alb sau simplu ( fara alb ) cu niste desene pe el, gasesti tu, BAFTA. Fundita te rog xD.

| roua a răspuns:

Daca e fata o esarfa, daca e baiat o cravata care sa aiba si putin mov.