| UndergroundFolklore a întrebat:

O intrebare referitoare la okazii. Dupa ce expira o oferta, pot sa sun la nr. de telefon al vanzatorului sa comand acel produs chiar daca anuntul nu mai e pus pe site?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Daca ai plasat deja comanda si ai primit datele vanzatorului il poti contacta pentru a stabili detaliile tanzactiei. In cazul in care oferta gasita de tine este deja expirata nu mai ai posibilitatea de a primi datele vanzatorului, o noua cautare pe Okazii.ro iti poate afisa produsul dorit: http://www.okazii.ro/
Te putem ajuta daca ne suni la 0374652944 sau daca ne scrii la suport@okazii.ro.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nu poti;. Nu poti face rost de numarul vanzatorului decat cumparand produsuldeci, licitatia fiind terminata nu ar mai trebui sa fie disponibila asta. Totusi, poti sa incerci, nu strica sa incerci.

| Wøodenpints a răspuns:

Acolo trebuie să pui un termen limită al licitației. Dar dacă nu cumpără nimeni produsul în acel interval de timp, anunțul mai este valabil.

| BlueViP a răspuns:

Ai sanse ca produsul sa nu fi fost deja cumparat.