| jhon921 a întrebat:

Am vandut un produs pe okazii prin licitatie cum au ei si acuma s-a incheiat licitatia, am avut o oferta, dar la ei pe site imi apare ca anuntul a expirat si nu pot lua legatura cu, cumparatorul pentru a stabili detalile tranzactiei. Cum se procedeaza in astfel de cazuri?

Răspuns Câştigător
| Okaziiro a răspuns:

Salut, Pentru a te putea ajuta, te rog sa imi trimiti un email pe adresa client@okazii.ro in care sa imi specifici numele tau de utilizator, precum si tranzactia la care te referi. Asa voi putea verifica situatia pe care o intampini si iti voi putea oferi informatiile de care ai nevoie. O zi frumoasa, Dana