| LaviniuA a întrebat:

Oare sunt diferente de pret intre supermarketurile mari si cele mici?
De exemplu Cora vs Mega, Carrefour vs Carrefour express.

Vreau sa iau faina, nuci, condimente si altele.
Ma pregatesc pentru o ciorba de mucenici laughing Apropo are cineva o reteta buna?

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Cu siguranță la Carrefour supermarket sunt mai ieftine decat in celelalte magazine specificate de tine.

5 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

Ce sa iei muci? faci o ciorba de muci? iti dau eu, mai dai bani pe ei.
reteta e simpla, faina, muci, condimente, covrigi cu gaura, le fierbi si aia e.

| LaviniuA explică (pentru Lupică27):

Poti sa ii sufli pe balcon cand trec vecinii.

| Lupică27 a răspuns (pentru LaviniuA):

Stau la parter ca asta am vrut sa fac demult.
eu am din aia intariti, carnati din aia, aia sunt cei mai buni la ciorba ca lasa gust.

| DonMoldo a răspuns:

De unde sa stim noi? mergi si te uita la fiecare supermarket sa vezi ce preturi sunt.

| LaviniuA explică (pentru DonMoldo):

Sunt multe gospodine pe TPU care stiu preturile