| epicgamer13 a întrebat:

Pareri despre evoMAG?
Am vazut un telefon (xiaomi 13T) la un pret decent
la ei dar am vazut ca multa lume se plang de serviciile lor. Cine a mai cumparat de la ei sa-mi spuna o experienta cu ei.

2 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Depinde de ce noroc ai. Poți să-ți iei țeapă și de la cel mai serios magazin online - dacă există așa ceva. Vezi dacă la evoMAG poți face retur și în ce condiții și fă comanda.

| VoidEternal a răspuns:

Eu am mai cumpărat de la ei. Nu am avut probleme, dar nu a trebuit să retunez sau sa umblu la garanții cu ei.