| Cosmin38384 a întrebat:

Păreri xiaomi mi band 5? Mi-am cumpărat-o astăzi. Am văzut că are review uri ok

6 răspunsuri:
| svenhassel13 a răspuns:

Decent, mai bine incercai un Huawei p40 lite, pretul este foarte mic in raport cu calitatea si functiile pe care le indeplineste. Google SE POATE instala in 5 minute, ai tutoriale pe Youtube. Xiaomi este un telefon de consum, în 6 luni-maxim un an vei merge cu el la reparat.

| Cosmin38384 explică (pentru svenhassel13):

Nu e telefon, e brățară fitness =)

| Sekim a răspuns (pentru Cosmin38384):

Lasa ca el stie mai bine, "Xiaomi telefon de consum" rolling on the floor. Bratara aia o are un amic de un an, e foarte multumit de ea in raport calitate/pret, nu a avut probleme cu ea pana acum, am incercat o si eu si e ok.

| Cosmin38384 explică (pentru Sekim):

Mersi :3

| intrebcenustiu a răspuns:

Pareri trebuia sa ceri inainte sa il cumperi. acum degeaba iti spunem ca e bun sau nu, ca nu te ajuta la nimic