| Troll99 a întrebat:

Pareri pro si contra http://www.mediagalaxy.ro/......-windows-8 Pretul de achizitie este de 2500 ron, ma gandesc sa mi-l cumpar ce parere aveti? As gasi ceva mai bun la banii astia? De preferat mediagalaxy pentru ca au si reprezentata si pot ridica din showroom :)

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica-mi si mie dc vrei sa iti iei Sony vaio sa dai bani pe firma
Iti supun ce laptop am achizitonat eu cu 22milioane si ramai mirat

Intel core i5 de 2.5 cu placa grafica de 2 gb dedicata 8 gb rami si 500 hardul
Eu zic sa mai cauti iar daca nu gasesti iti caut eu raspunde la comentul meu numai

| Troll99 explică (pentru anonim_4396):

Pai tu ce laptop ti-ai luat?happy Ajuta-ma daca poti sa-mi gasesc ceva bun happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Troll99):

Eu iti recomand Lenovo primesti cd de instalare sunt bune si in 3 ani nu am avut probleme cu el

| anonim_4396 a răspuns (pentru Troll99):

Am setat pretul intre 2000-3000 zi-mi ce iti place si imi spun si eu parerea
eu am 3 laptopuri cumparate de la ei

http://www.emag.ro/laptopuri/lenovo/pret,intre-2000-si-3000

| Troll99 explică (pentru anonim_4396):

Am citit si un articol pe net si la un Lenovo ma gandesc, acum caut sa vad ce gasesc intre 2000 si 2700 cel mai bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Troll99):

Lasa un raspuns dupa ce te hotarasti
bafta

| virusake a răspuns (pentru anonim_4396):

Te salut!

Lasa te rog un link cu acel laptop, preferabil de la un magazin din ro. Mersi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru virusake):

Despre care este vorba?

| virusake a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai scris "Intel core i5 de 2.5 cu placa grafica de 2 gb dedicata 8 gb rami si 500 hardul" la 2200 lei. E bun pretul, dar imi poti spune te rog unde pot sa-l gasesc?
Eu la pretul ala am gasit doar modele cu grafica integrata...

| anonim_4396 a răspuns (pentru virusake):

Da
in momentul de fara oferta nu mai este valabila
iar daca gasesti acest laptop pretul lui a ajuns la 28

| Troll99 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am luat in final vayo...

| Ellapwpdwlce a răspuns:

Buna,eu tocmai am primit acest laptop cadou de sarbatori pentru ca asta l-am ales eu si ti-l recomand.Ca laptop este foarte bun, si firma este la fel de buna!happy