| inflicted a întrebat:

Pe site-ul decathlon sunt TOATE produsele care sunt in magazine? Sau am sansa in magazin sa gasesc si alte lucruri care nu sunt pe site?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că o să gasești tot ce este pe site în magazin fiindcă așa este peste tot.Și da poți să găsești în magazin lucruri care nu sunt pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tot ce găsești pe site, găsești și în magazin. Poți încerca să rezervi în magazin, acolo îți arată în care magazin este disponibil (dacă este).

| Arrakis a răspuns:

Nu, ce gasesti pe site nu gasesti sigur in magazin, dar si invers.

| Elena_Maria_1997_yqzB a răspuns:

Majoritar pe site gasesti lucruri care nu le gasesti in magazin, pentru ca in magazin poate nu au primit marfa si unele produse de pe site, s-au terminat in mazin. Funda?