| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Pentru cei care ati comandat produse de pe WISH. În cat timp au ajuns la voi? Eu am comandat acum o săptămână și deja scrie ca a ajuns la oficiul postal local. Se poate asa repede sa ajungă din CHINA? Am rămas și eu mirat. Si cum aflu la ce oficiu poștal din Sibiu a ajuns?

1 răspuns:
| yungandreigawd a răspuns:

Mie mi-au ajuns intr-o luna, de fiecare data cand am comandat. Oficiul postal iti este scris pe avizul postal pe care il primesti de la postarita.