| gabyzzzzta a întrebat:

Peste cateva zile este ziua prietenului meu imi zice cineva cu ce sa ma imbrac?

5 răspunsuri:
| agentulagent a răspuns:

Imbracate in ceva in care sa fii tu comoda. Nu trebuie sa te impopotonezi.

| ღNameღ a răspuns:

Depinde cati ani ai, eu zic ca ai intre 14-16 ani, cred ca ar fi frumos sa te inbraci in colanti cu o blusa mai lunga pe tine, sau in blugi cu un tricou roz de partyyyy, etc, papa

| noktambul a răspuns:

Imbraca-te in pielea goala laughing

| alexutza003 a răspuns:

Si eu sunt fix in aceiasi dilema ma gandeam sa imi iau niste blugi mai mulati cu ceva cu toc cu o bluzita asa peste fund mai deosebita si cu un sacou alb asa mai chic

| codead a răspuns:

Cu stil si lejer.Sa nu incerci sa fi mai coool decat esti! FUNDA