| NoMoreTears96 a întrebat:

Heii big grin Sunt boboaca si fac cu clasa jocul acela de craciun, in care ne facem cadouri (ne scriem numele pe o foaie si o facem biletel, apoi extragem fiecare cate un biletel). Eu `l-am extras` fix pe baiatul care ma placelaughing si n-am idee ce cadou i-as putea face...Idei?big grinMersii:*

1 răspuns:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Un parfum [dupa gustul tau, pentru. baieti], un lantisor dragut sau un fular [ ca tot e iarna^^]. Bafta!