| AnneHaHa a întrebat:

Am si eu nevoie de putin ajutor! La scoala am facut o extragere de Craciun ( fiecare a tras un biletel care continea numele unui/unei coleg/colege; celui/celei care ti-a picat trebuie sa-i faci un cadou ). Mie mi-a picat un coleg nou, care a ramas repetent si caruia nici macar nu-i pasa de Craciun! Deci, dati-mi si mie cateva idei de ce as putea sa-i iau! Cele mai bune si mai multe idei primesc funda :*

1 răspuns:
| daniellle a răspuns:

Şi clasa mea e în aceeaşi situaţie, iubesc perioada asta a anului! laughing
Păi în mod normal ar fi fost drăguţ să îi cumperi ceva specific Crăciunului dar dacă spui că nu prea îl interesează sărbătoarea în sine, ai putea să îi cumper ceva specific anotimpului măcar. Gen o căciuliţă drăguţă cu un fular. thinking
De asemenea, în perioada asta sunt multe oferte. Ai putea arunca o privire şi la seturile cu parfumuri, deodorante şi after shave-uri, am văzut cam peste tot şi cred că i-ar plăcea. big grin
Multă baftă! :*