| anonim_4396 a întrebat:

Pot avea încredere în PCGarage?
Vreau să cumpăr un telefon și nu vreau să fie făcut pe vapor.
Spuneti-mi dacă e de încredere si dacă ati mai comandat ceva de valoare de pe el.
Fundă.

Răspuns Câştigător
| Marius1789 a răspuns:

Este de încredere. Eu am comandat peste 200 de produse de pe acel site și nu a fost nici o țeapă. Dacă e nu e ceva în regulă suni la ei să returnezi produsul sau să-l schimbi+că transportul este gratuit.

1 răspuns:
| Ochelari_Pandicornii_2000 a răspuns:

Da e ff ok. Mi-am luat scaun de gaming, boxe portabile si telefon. Adica in total vreo 4800 de lei.
Fundaa?