| Sky781227 a întrebat:

A cumparat cineva ceva de valoare de pe okazii.ro? Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu cat sunt de incredere.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut. da, cei de la okazii sunt foarte de incredere. dar angajatii okazii!winking. nu ai cum sa stii despre useri daca sunt de incredere sau nu. dar nu ar trebui sa iti faci griji. e un site destul de cunoscut. uite-te la calificative sa vezi cat de de incredere e

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O placa video valoare 300 ron, am ales sa o platesc atunci cand o ridic de la posta. Nu sunt probleme cu ea pana acum