| ElenaGilb3rt a întrebat:

A comandat cineva de pe www.telefonultau.eu? Pot sa am incredere in ei? Fiindca vreau sa-mi cumpar un telefon de acolo! Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| cartman a răspuns:

Este un site foarte serios cu specificatii si reviewuri bine facute.Are si comentarii de utilizator la fiecare telefon. Lumea care a luat de la Emag s-a mai plans, dar de la telefonultau.eu am auzit numai vorbe bune.

3 răspunsuri:
| andy_3286 a răspuns:

Da sunt firma serioasa cumpara cu incredere, au si reviewuri pe youtube la ficare telefon, o zi frumoasa

| mdany a răspuns:

Nu stiu sigur daca sunt de incredere sau nu.Eu mi-am cumparat de la www.emag.ro transport gratuit nu ca la telefonultau.eu unde costa 20 lei.Si in 2-3 zile ti-l si aduce curierul.

| Christ a răspuns:

Da sunt de incredere am comandat pana acum doua telefoane de la ei