| petrucostel a întrebat:

Pot cumpara un produs in valoare de 400LEI de la eMAG sau media galaxy in rate daca sunt ELEV? daca imi dati niste detalii mi-ar fi de ajutor,Funda, Multumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat nu ai un venit cu care sa obtii un credit sau un card de credit nu poti lua

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Trebuie să fii angajat şi să ai venituri/salar!
Deci, NU poţi cumpăra în rate!

Toate cele bune!

| Voro a răspuns:

Nu, nu ai dreptul sa comanzi TU singur fara compania unui parinte fiindca nu esti pe salariu, respectiv pe carte de munca si nu ai nici-o dovada ca poti plati acele rate.

| Olaru_Amalia_1984 a răspuns:

Salut, PetruCostel,
Pentru a achizitiona un produs in rate, prima conditie este sa detii unul din cardurile de cumparaturi din link-ul de mai jos, iar pentru a face credit, varsta minima este de 18 ani si este necesar sa fi angajat de minim 3 luni.

http://www.mediagalaxy.ro/......-de-credit

Media Galaxy

| petrucostel explică:

Am uitat sa mentionez, am 18 ani.