| Cristinel1994 a întrebat:

Pot sa cumpar de pe ebay fara card bancar? si cat ar costa transportu?

Răspuns Câştigător
| bacescuadrian a răspuns:

Din cate stiu eu...nu poti.

1 răspuns:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Nu. Iti trebuie PayPal si nu-ti poti face cont fara un card bancar. Daca nu vrei sa-ti faci un card la banca exista carduri Mastercard reincarcabile la Carrefour sau la Posta Romana.
Transportul difera de la produs la produs si de la vanzator la vanzator. Ca idee e mult mai ieftin din Europa decat din SUA. Tine cont ca unii vanzatori nu livreaza in Romania, multi nu livreaza decat in tarile de origine. Oricum, la fiecare produs ai informatii complete cat costa transportul daca livreaza in Romania. Trebuie doar sa stii sa citesti.