| mga1000000 a întrebat:

Cat costa sa am card bancar?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde. La majoritatea bancilor nu costa nimic. Problema este ca daca ai sub 14 ani nu poti avea card, intre 14 si 18 trebuie sa mergi cu un parinte.

| PetruM a răspuns (pentru Salontanul):

Ia în calcul și comisioanele la retragere și plăți la momentul la care semnezi contractul.

| Salontanul a răspuns (pentru PetruM):

Eu am card la BT si nu am nici comision, nici alte taxe. N-am platit nici la semnarea contractului.

| aimullah123 a răspuns:

Mie la BRD mi-a cerut 14 lei pentru card parca. Dar contul mi l-a deschis gratis.