| AndreiGhicaCristian a întrebat:

Pot sa dau comanda de un colet de pe Emag, Pc Garage etc? Am 15 ani! Am nevoie decat de buletin?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ii pasa curierului.
Si ai nevoie DOAR se buletin, nu DECAT de buletin

| sierra1 a răspuns:

Poti comanda orice cât timp mama/tata plătesc

| siriusblack98 a răspuns:

Daca iti vine prin curier nu te intreaba nimeni nici cati ani ai si nici de buletin.Banii sa-i ai si atat.Iar la posta varsta este irelevanta cand este vorba de ridicarea unui colet. Poti folosi si buletinul unuia dintre parinti ca nu iti cunosc ei CNP-ul tau ca sa isi dea seama daca ''trisezi'' laughing

| JackR a răspuns:

Nu ai nevoie "decat" de buletin. Ai nevoie si de bani, ca sa platesti ce ai comandat!

| denisTiky a răspuns:

Da normal ca poti! Daca vrei sa ridici coletul la posta s-ar putea sa ai nevoie de un buletin, dar daca ridici un colet de la curier nu te intreaba nimeni cati ani ai. Bafta!