| Facebook1227 a întrebat:

Pot sa dau o comanda pe SHEIN de pe doua conturi diferite, dar cu același card?( sora mea are card dar are și ea cont pe SHEIN și a plasat câteva comenzi și ma gândeam sa îi folosesc și eu cardul doar ca pentru o comanda pe contul meu)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti pot bloca contul, fiindca detecteaza folosirea unui card ilegal, pe numele altcuiva care nu corespunde cu numele tau, maia les ca este deja in baza lor de date, pe numele sorei.
Poti intra la folosirea ilegala de credit carduri sau frauda.

O poti ruga pe sora ta sa-ti imprumute/transfere bani si poti platii cu cardul tau, sau comanzi de pe contul ei, platind cu cardul ei, daca accepta sa te imprumute.

| StefaniaElena17 a răspuns:

Nu face nimic