| Suno a întrebat:

Bună ziua! Doresc sa plasez o comanda pe Shein însă nu știu dacă pot sa folosesc un card care nu este trecut pe numele meu? Am trecut printr-o întâmplare la un alt site unde banii nu au fost primiți și comanda anulată, doar pentru faptul ca cardul era trecut pe alt nume. Nu as mai dori sa trec prin același lucru și pe Shein. Ma poate lămuri cineva, vă rog

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti folosi carduri bancare care nu sunt pe numele tau, ca-i frauda bancara si se pedepseste legal cu amenda sau puscarie.

| StefaniaElena17 a răspuns:

Eu zic să îți treci comandă pe același nume de pe card dar cu adresa ta ca așa nu se întâmplă nimic?